ze względu na brak czasu
związany z
kumulacją zamówień
realizacją projektów
nie zaglądamy tu często
ale to się zmieni
jeszcze chwila
i na pewno uda nam się pogodzić wszystkie te czynności
i tym samym nie zaniedbywać naszego bloga
przy okazji wszystkich niepocieszonych tym faktem
rządnych nowości
chętnych złożyć zamówienie
bądź podzielić się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi naszej aktualnej "twórczości"
odsyłamy- bo nie miałyśmy jeszcze okazji
do naszego facebooka
http://www.facebook.com/pikarazydwa
każdy wasz komentarz jest dla nas cenny
zwłaszcza, że to nasz debiut
miło widzieć, że się podoba
a także przyjmować konstruktywną krytykę
wszystko to motywuje nas do działania
czekamy na więcej...